درباره ما

کارخانه پت کده در سال 86 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پریفرم، درب و محصولات پت مورد استفاده در صنایع بسته بندی آغاز نموده است .
از زمان تاسیس تا کنون این کارخانه در راستای نیل به اهداف استراتژیک و برنامه های از پیش تعیین شده خود با همکاری نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد و همچنین استفاده از ماشین آلات و تجهیزات بروز دنیا به موفقیت های چشم گیری از حیث افزایش کیفیت و تنوع محصول تولیدی دست یافته است .
این کارخانه توانسته با مجموعه های بزرگ و صاحب نام داخلی در زمینه بسته بندی محصولات آشامیدنی، خوراکی و سایر گزینه های مرتبط کشور و نیز بازرگانان خارجی، ارتباط بلند مدت، موثرو پایداربرقرار نموده و تولیدات خود را به این شرکت ها عرضه نماید .
رویکرد اصلی مدیران کارخانه ارائه محصولات متنوع و با کیفیت، استفاده از خطوط کاملاَ اتوماتیک به منظور تولید محصولات با حداقل دخالت دست در فضای کاملا بهداشتی، قیمت تمام شده مناسب و خدمات پس از فروش موثر به منظور کسب رضایت حداکثری مشتریان خود و نیز افزایش بازار فروش می باشد تا بتواند در آینده نزدیک به عنوان یکی از کارخانه های تراز اول در خصوص تولید این محصولات، خود را به بازارهای داخلی و خارجی معرفی نماید.